Prezentacja projektu grantowego p. Janiny Świderskiej z ZSP Ziębice

W środę (23.10) naszej szkole, dzięki dotacji pozyskanej z Fundacji Santander Bank Polska, około 100 uczniów mogło uczestniczyć w bardzo ciekawym wykładzie pani Barbary Jankowiak na temat życia pszczół, zobaczyć ul na własne oczy. Każde dziecko poczęstowano miodem, o rożnych smakach i gatunkach. Uczniowie także mogli ubrać nakrycie głowy pszczelarza. Autorem projektu jest nauczycielka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach pani Janina Świderska. Wniosek o grant złożyła (w imieniu Towarzystwa Przyjaciół Ziębic DUCATUS) w ramach konkursu grantowego #TuMieszkamTuZmieniam Fundacji Santander. W projekt czynnie włączyły się także uczennice ziębickiego ZSP. Zaplanowane spotkanie odbyło się w ramach projektu „Bądź mądry i piękny z natury i dla natury”.