Dzień Pluszowego Misia oraz Dyskoteka Andrzejkowa dla klas 1-3

W dniu 27 XI z okazji Dnia Pluszowego Misia została zorganizowana andrzejkowa dyskoteka klas 1-3 Szkoły Podstawowej. Panie nauczania początkowego stanęły na wysokości zadania przygotowując różne konkursy z nagrodami : układanka Pluszowego Misia, konkurs : Najsympatyczniejszy Pluszowy Misiak, konkurs sprawnościowy drużynowy klas : toczenie rulonów. Do pomocy włączy się również uczennice klas starszych, które przygotowały wróżby andrzejkowe oraz konkursy taneczne z balonami. Dla każdego uczestnika zabawy czekały symboliczne lizaczki ufundowane przez sponsora, które zostały wręczone na zakończenie imprezy. Opiekunowie SU serdecznie dziękują uczennicom klas : 5B, 6A,6B i 6C za przygotowanie wróżb i zabawianie dzieciaków. Zabawa była pierwszorzędna a jej uczestnicy bawili się rewelacyjnie.

Foto i relacja – D.Ziomka i E.Zając.