Rok szkolny 2019/2020

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Bogusława Kołsut
WICEDYREKTOR SZKOŁY
mgr Joanna Czarnecka


PEDAGOG
mgr Agnieszka Bomba


EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Beata Jędrak –  wychowawca klasy 1a
mgr Urszula Szylar -wychowawca klasy 1b
mgr Lidia Lisek -wychowawca klasy 2a
mgr Marta Karpińska- wychowawca klasy 2b
Renata Gołębiowska -wychowawca  klasy 3a
mgr Anna Obrzud – wychowawca klasy 3b

JĘZYK POLSKI
mgr Beata Chorążyczewska
mgr Elżbieta Płonka- Cichowska- wychowawca klasy 4a
mgr Joanna Stepkiewicz- Sierszeń-wychowawca klasy 6b

JĘZYK ANGIELSKI
mgr Agnieszka Banaś- wychowawca klasy 6a
mgr Urszula Knychas- wychowawca klasy 5b
mgr Agata Przyszlakiewicz- wychowawca klasy 8b

JĘZYK NIEMIECKI
mgr  Agata Przyszlakiewicz- wychowawca klasy 8b
Monika Regner

MATEMATYKA
mgr Elżbieta Gustowska- wychowawca klasy 7b            
mgr Ewa Krawiec
mgr Katarzyna Lach- Wołoszyn- wychowawca klasy 5a

HISTORIA
mgr Joanna Czarnecka   
mgr Grzegorz Łojowski- wychowawca klasy 8a

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
mgr Joanna Czarnecka   

INFORMATYKA
mgr Dariusz Gwiazdowski   
mgr Miłosz Szostek

PLASTYKA
mgr Joanna Nawrot
mgr Agnieszka Banaś- wychowawca klasy 6a

TECHNIKA
mgr Dariusz Gwiazdowski   

BIOLOGIA
mgr Magdalena Masłowska- Wójtowicz- wychowawca klasy 5c

PRZYRODA
mgr Magdalena Masłowska- Wójtowicz- wychowawca klasy 5c

CHEMIA
mgr Joanna Rejnowska- wychowawca klasy 7a

FIZYKA
mgr Katarzyna Lach- Wołoszyn- wychowawca klasy 5a

GEOGRAFIA
mgr Janusz Głowacki
mgr Grzegorz Łojowski- wychowawca klasy 8a

MUZYKA
Jacek Chwedeczko  

WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Daniel Garbacz
mgr Grzegorz Obodiak- wychowawca klasy 6c
mgr Dariusz Ziomek

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
mgr Magdalena Masłowska- Wójtowicz- wychowawca klasy 5c

RELIGIA
ks. Adam Grenz
ks. Wojciech Kubisiak
ks. Marek Mekwiński

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE UCZNIA
mgr Ewa Bafia
mgr Edyta Świdzinska
mgr Ewa Zając

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ
Monika Regner
mgr Miłosz Szostek

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY
mgr Beata Chorążyczewska
mgr Ewa Krawiec
mgr Agata Przyszlakiewcz
mgr Anna Obrzud
mgr Joanna Rejnowska
mgr Lucyna Smela- Mucha
mgr Małgorzata Sobecka- Szewczyk