Rok szkolny 2022/2023

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Bogusława Kołsut
WICEDYREKTOR SZKOŁY
mgr Joanna Czarnecka


PEDAGOG
mgr Agnieszka Bomba

PEDAGOG SPECJALNY
mgr Ewa Zając

PSYCHOLOG
mgr Szymon Mitak

LOGOPEDA
mgr Beata Jędrak
mgr Joanna Stepkiewicz – Sierszeń

DORADCA ZAWODOWY
mgr Lucyna Smela – Mucha


EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Lucyna Smela-Mucha – wychowawca klasy 1a
mgr Beata Jędrak –  wychowawca klasy 1b
mgr Marta Karpińska – wychowawca klasy 2a
mgr Lidia Lisek – wychowawca klasy 2b
mgr Małgorzata Sobecka – Szewczyk wychowawca klasy 3a
Renata Gołębiowska – wychowawca  klasy 3b

JĘZYK POLSKI
mgr Iwona Kwiatkowska-Rurańska – wychowawca klasy 6a
mgr Beata Chorążyczewska – wychowawca klasy 6b
mgr Joanna Stepkiewicz-Sierszeń – wychowawca klasy 4a
mgr Elżbieta Płonka – Cichowska – wychowawca klasy 7a

JĘZYK ANGIELSKI
mgr Urszula Knychas- wychowawca klasy 8b
mgr Agata Wolak

JĘZYK NIEMIECKI
Monika Regner

MATEMATYKA         
mgr Katarzyna Lach-Wołoszyn- wychowawca klasy 8a
mgr Elżbieta Gustowska – wychowawca klasy 4b
mgr Dariusz Gwiazdowski

HISTORIA
mgr Joanna Czarnecka   
mgr Grzegorz Łojowski- wychowawca klasy 5b

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
mgr Beata Chorążyczewska – wychowawca klasy 6b 

INFORMATYKA
mgr Daniel Garbacz
mgr Dariusz Gwiazdowski

PLASTYKA
mgr Iwona Kwiatkowska – Rurańska – wychowawca klasy 6a

TECHNIKA
mgr Dariusz Gwiazdowski

BIOLOGIA
mgr Magdalena Masłowska- Wójtowicz- wychowawca klasy 8c

PRZYRODA
mgr Magdalena Masłowska- Wójtowicz- wychowawca klasy 8c

CHEMIA
mgr Magdalena Masłowska- Wójtowicz- wychowawca klasy 8c

FIZYKA
mgr Katarzyna Lach- Wołoszyn- wychowawca klasy 8a

GEOGRAFIA
mgr Grzegorz Łojowski- wychowawca klasy 5b

MUZYKA
Jacek Chwedeczko 
mgr Iwona Kwiatkowska – Rurańska – wychowawca klasy 6a 

WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Bogusława Kołsut
mgr Grzegorz Obodiak
mgr Dariusz Ziomek
mgr Daniel Garbacz

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
mgr Agnieszka Bomba

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
mgr Magdalena Masłowska- Wójtowicz- wychowawca klasy 8c

RELIGIA
ks. Adam Grenz
ks. Wojciech Kubisiak
ks. Marek Mekwiński

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE UCZNIA
mgr Ewa Bafia
mgr Anna Obrzud
mgr Ilona Węglewska
mgr Edyta Świdzińska
mgr Ewa Zając

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ
mgr Adrianna Grochala – Kopeć

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY
mgr Ewa Bafia
mgr Beata Chorążyczewska
Jacek Chwedeczko
mgr Marta Karpińska
mgr Anna Obrzud
mgr Małgorzata Sobecka – Szewczyk
mgr Lidia Lisek
mgr Kinga Zając

GIMNASTYKA KOREKCYJNA
mgr Grzegorz Bartkiewicz