Jak ciekawie spędzić czas wolny w domu

Szanowni Państwo!

W tak trudnym dla wszystkich czasie chcielibyśmy wesprzeć Państwa i naszych podopiecznych. Poniżej zamieszczamy kilka linków do stron, na których znajdą Państwo ciekawe pomysły, jak spędzić czas z dziećmi.
Mamy nadzieję, że uda się Państwu zainteresować dzieci naszymi pomysłami.

Kolejną propozycja świetlicy – coś dla młodszych i starszych.

Dla młodszych:
Kochani, już niedługo czas malowania jajek wielkanocnych. Przesyłamy wam propozycję wykonania solnych pisanek.

Solne pisanki

Dla starszych:
Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje, dlatego warto jej słuchać. W czasie niepokoju warto posłuchać muzyki – oderwać oczy od ekranu laptopa czy telefonu i się wyciszyć. Poniżej linki do świata muzyki.

Drodzy uczniowie uczeszczajacy do szkolnej świetlicy.
Zbliżają się święta. Nie możemy być razem i razem pracować. Wysyłam wam propozycję, jak krok po kroku wykonać zajączka z rolki papieru. Zapraszam do zabawy.

Świetlicowa pomoc
Moje dzieci kreatywnie
Co dziś zrobię? Zadanie na dziś
KTOKOTAK wycinanki
Zabawkowicz. Zabawki i akcesoria dla dzieci
Teatr Wielki, Opera Narodowa “Bajko, gdzie jesteś?” – baśń muzyczna

W przypadku pytań proszę kontaktować się przez dziennik elektroniczny. Nauczyciele świetlicy są do Państwa dyspozycji i wsparcia.