1-3 maja – Święto Polaków
Kochani uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej i wszyscy uczniowie naszej szkoły.
Przed nami Święta Majowe. To nie tylko wolny weekend. 1, 2, 3 maja to ważne daty dla każdego Polaka. Warto wiedzieć, z jakiego powodu świętujemy. Zapraszam więc do obejrzenia prezentacji – dowiecie się, co takiego święcimy w tych dniach. Kto posiada i ma możliwość wywieszenia flagi państwowej- niech to zrobi. Pokażcie, że jesteście świadomymi Polakami.

Szanowni Państwo!

Już niedługo Święta, czas odpoczynku i zadumy. W obecnej chwili nie możemy świętować tak, jak zwykle, dlatego warto obejrzeć filmik o tradycjach wielkanocnych. Wszyscy nauczyciele świetlicy życzą uczniom całej szkoły i ich rodzicom zdrowych, spokojnych, pełnych ciepła rodzinnego Świat Wielkiej Nocy.

Jak ciekawie spędzić czas wolny w domu

W tak trudnym dla wszystkich czasie chcielibyśmy wesprzeć Państwa i naszych podopiecznych. Poniżej zamieszczamy kilka linków do stron, na których znajdą Państwo ciekawe pomysły, jak spędzić czas z dziećmi.
Mamy nadzieję, że uda się Państwu zainteresować dzieci naszymi pomysłami.

Kolejną propozycja świetlicy – coś dla młodszych i starszych.

Dla młodszych:
Kochani, już niedługo czas malowania jajek wielkanocnych. Przesyłamy wam propozycję wykonania solnych pisanek.

Solne pisanki

Dla starszych:
Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje, dlatego warto jej słuchać. W czasie niepokoju warto posłuchać muzyki – oderwać oczy od ekranu laptopa czy telefonu i się wyciszyć. Poniżej linki do świata muzyki.

Drodzy uczniowie uczeszczajacy do szkolnej świetlicy.
Zbliżają się święta. Nie możemy być razem i razem pracować. Wysyłam wam propozycję, jak krok po kroku wykonać zajączka z rolki papieru. Zapraszam do zabawy.

Świetlicowa pomoc
Moje dzieci kreatywnie
Co dziś zrobię? Zadanie na dziś
KTOKOTAK wycinanki
Zabawkowicz. Zabawki i akcesoria dla dzieci
Teatr Wielki, Opera Narodowa “Bajko, gdzie jesteś?” – baśń muzyczna

W przypadku pytań proszę kontaktować się przez dziennik elektroniczny. Nauczyciele świetlicy są do Państwa dyspozycji i wsparcia.