Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/19

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się w poniedziałek 3 września o godzinie 9:00.

Wszystkich zgromadzonych powitała burmistrz Ziębic – p. Alicja Bira. W swoim przemówieniu, poinformowała o powołaniu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Henrykowie (na pięcioletnią kadencję) oraz odczytała akt prawny. W następstwie nowym dyrektorem placówki została p. Bogusława Kołsut. Pani burmistrz podziękowała także za pięcioletnią kadencję p. Elżbiecie Płonce-Cichowskiej.

Następnie nastąpiła część artystyczna, przemówienie przewodniczącej rady rodziców – p. Julity Szpunt oraz nowej pani dyrektor.

[ngg src=”galleries” ids=”1″ display=”basic_slideshow”]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *