“Weihnachten” warsztaty bożonarodzeniowe ze studentami Filologii Germańskiej

W poniedziałek (26.11) naszą szkołę odwiedzili studenci Filologii Germańskiej wraz z dr Moniką Witt z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.  Studenci przygotowali dla naszych uczniów warsztaty jezykowe o tematyce bożonarodzeniowej🎄 Nasi uczniowie mieli możliwość poznać słownictwo związane z “Weihnachten”, a także śpiewali piosenki świąteczne,brali udział w różnych konkurencjach. Dla studentów były to udane lekcje i wspaniałą praktyka, dla naszych uczniów sama przyjemność i dobra zabawa. Warsztaty pokazują,że dzieci lubią języki obce i wspólną zabawę. Koordynatorem całego wydarzenia była Agata Przyszlakiewicz, nauczycielka języka niemieckiego. 

Dziękujemy studentom za wspaniałe wrażenia i zapraszamy częściej.