DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE

Dziś pierwszy dzień wakacji. Za nami wyjątkowy rok szkolny. Pandemia COVID-19 zmieniła rzeczywistość, także edukacyjną. Musieliśmy zmierzyć się z wieloma trudnościami związanymi ze zdalnym nauczaniem. Dzięki zaangażowaniu, determinacji i konsekwencji RAZEM pokonaliśmy wszystkie przeszkody.

Gratuluję Wam Drodzy Uczniowie mobilizacji i wytrwałości, których skutkiem są wysokie wyniki w nauce oraz stuprocentowa promocja do następnych klas. Życząc udanych wakacji proszę pamiętajcie o wszelkich zasadach bezpieczeństwa związanych z istniejącym wciąż zagrożeniem ze strony koronawirusa. Jednocześnie bawcie się dobrzepodczas wakacyjnego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!!!

Szanowni Rodzice pragnę podziękować Państwu za trud włożony w edukację Waszych dzieci, szczególnie podczas nauki zdalnej w tym roku szkolnym. Mimo wielu obowiązków zawodowych oraz domowych wykazaliście wiele cierpliwości i poświęcenia w pomoc swoim dzieciom w nauce. Dzięki Państwa uwagom, radom, sugestiom My nauczyciele mogliśmy sprawniej prowadzić zdalne nauczanie. Ten sposób pracy również dla Nas był zupełnie nowym doświadczeniem i wyzwaniem. Uważam, że razem zdaliśmy ten trudny egzamin na piątkę.

Szczególne podziękowania kieruję do Rady Rodziców. Dzięki Państwa zaangażowaniu i zrozumieniu trudnej sytuacji mogliśmy wspólnie zapewnić bezpieczne warunki podczas konsultacji, egzaminów oraz zakończenia roku szkolnego. Cieszę się, że zawsze mogę liczyć na Państwa pomoc.

W imieniu Dyrekcji i Grona Pedagogicznego życzę całej szkolnej społeczności bezpiecznych i udanych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły!