Podsumowanie roku szkolnego 2020/2021 w SP Henryków

W piątek 25 czerwca 2021 r. pożegnaliśmy absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej.

Prymusami z klas ósmych zostali :

Marzena Sabaj, Paula Kostecka, Aleksandra Oszust, Agata Stachurska.

Powodzenia w szkole ponadpodstawowej dla naszych wszystkich absolwentów.

Rozdanie świadectw dla pozostałych klas odbyło się także z zachowaniem zasad bezpieczeństwa według ustalonego wcześniej harmonogramu.

Średnia klasy:

kl. 4a- 4,62                                                                                                                                         kl. 4b- 4,89                                                                                                         kl. 5a- 3,87                                                                                                    kl. 6a- 4,16                                                                                                              kl. 6b- 4,17                                                                                                           kl. 6c- 4,15                                                                                                        kl. 7a- 3,86                                                                                                            kl. 7b- 3,80                                                                                                     kl. 7c- 4,12                                                                                                kl. 8a- 3,24                                                                                                              kl. 8b- 3,72

Uczniowie o najwyższych średnich, którzy otrzymali stypendia za wyniki w nauce w roku szkolnym 2020/2021 :

Czarnecka Oliwia- 6b

Dudek Anna- 7c

Kwiotek Dorota- 6c

Szuszkiewicz Marcin- 4a

Sabaj Marzena- 8b

Cieślachowska Łucja- 6c

Majkowski Władysław- 4b

Sokołowska Julia- 4b

Manacka Amelia- 7c

Ostrowski Karol-6a

Rakus Julia-7c

Mucha Marcin- 5a

Boczar Żaneta- 6c

Neyman Łukasz- 6c

Kostecka Paula- 8b

Oszust Aleksandra- 8b

Gniewczyński Mateusz-4a

Waliczek Zuzanna- 4a

Szczepańczuk Aleksandra- 4b

Wszystkim uczniom bez wyjątku gratulujemy !!!

Życzymy udanych wakacji !!!

Widzimy się 1 września 2021 roku.