Przywozy i odwozy autobusów szkolnych od 02.09.2021 r

Przywozy i odwozy autobusów szkolnych:

od 02.09.2021 r.

p. J. SKIBIŃSKI 

Wigańcice – 7:15

Kalinowice Dolne ( I część )-7:20

SP Henryków- 7:30

p. P. KORMAN

Czerńczyce-7:15

SP Henryków- 7:25

p.  A. WĘGRZYNOWICZ

Kalinowice Górne                                                ( 2 przystanki)- 7:35

Nowy Dwór – 7:45

SP Henryków- 7:50

p. J. SKIBIŃSKI 

Bożnowice- 7:40

Nowina- 7:45

Jasienica – 7:50

Skalice -7:55

Stacja PKP Henryków- 7:57

SP Henryków- 8:05

p. P. KORMAN

Krzelków – 7:30

SP Henryków- 7:40

p. A. WĘGRZYNOWICZ

Wadochowice- 7:55

Brukalice- 8:00

SP Henryków-8:05

  p. P. KORMAN

Witostowice – 7:50

Raczyce- 8:00

SP Henryków- 8:10

 


ODWOZY od 02.09.2021 r. 

p. J. SKIBIŃSKI 

SP Henryków- 13:00

Nowy Dwór- 13:05

Kalinowice Górne- 13:15

Kalinowice Dolne – 13:20

Wigańcice- 13:30

p. A.WĘGRZYNOWICZ

SP Henryków- 13:00

Brukalice- 13:05

Wadachowice- 13:15

Raczyce- 13:25

Witostowice – 13:35

Skalice- 13:45

Jasienica- 13:50

Nowina – 13:55

Bożnowice- 14:00

p. P. KORMAN

SP Henryków- 13:00

Krzelków- 13:10

Czerńczyce- 13:25

p. J. SKIBIŃSKI 

SP Henryków- 13:50

Nowy Dwór- 13:55

Kalinowice Górne- 14:05

Kalinowice Dolne – 14:10

Wigańcice- 14:20

Bożnowice- 14:30

Jasienica- 14:35

Skalice-14:40

Raczyce- 14:45

Witostowice- 14:55

Wadochowice- 15:05

  p. P. KORMAN

SP Henryków- 13:50

Krzelków- 14:05

Czerńczyce- 14:20

p. J. SKIBIŃSKI 

SP Henryków- 15:10

Brukalice- 15:15

Wadochowice- 15:20

Raczyce- 15:25

Witostowice- 15:30

PKP Henryków- 15:40

Skalice- 15:45

Jasienica- 15:55

Nowina – 16:00

Bożnowice – 16:05

p. A.WĘGRZYNOWICZ

SP Henryków- 15:10

Nowy Dwór- 15:15

Kalinowice Górne- 15:20

Kalinowice Dolne – 15:25

Wigańcice- 15:35

p. P. KORMAN

SP Henryków- 14:40

Krzelków- 14:50

Czerńczyce- 15:05