Apel SKO

Z okazji Światowego Dnia Oszczędzania , który obchodzimy 31 października, odbyła się w naszej szkole mała uroczystość. SKO, działające w szkole od wielu lat nagrodziło tych uczniów, którzy oszczędzają długo i konsekwentnie oraz tych , którzy oszczędzają systematycznie. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Adrian Kamionowski, Klaudia Rygucka, Mateusz Górski, Martyna Jacheć, Hubert Lubowski, Krystian Malinowski. Natalia Kotala, Julia Rakus, Kamil Pandzierski, Paula Pandzierska, Marcin Mucha i Karolina Korol. Serdecznie przywitano nowych członków SKO – uczniów klas pierwszych. Po krótkim programie artystycznym przygotowanym przez klasę 2b nagrody i prezenty ufundowane przez bank PKO BP wręczył dyrektor oddziału PKO BP w Ziębicach Pan Maciej Zając.