Przerwa na czytanie – dyplomy i podziękowania

Szanowni Państwo,
z radością i wyrazami uznania za zaangażowanie w II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwa „Przerwa na czytanie”. Jedno jest pewne w październiku 2021 r. aż 1867 placówek z Polski i świata biło rekord w czytaniu na przerwie. Informujemy, że został ustanowiony NOWY REKORD i wyniósł on 377 TYSIĘCY 586 osób czytających  na przerwie
Dziękujemy, że byliście częścią naszego wydarzenia.
Ilość, różnorodność i bogactwo Państwa pomysłów na urozmaicenie Przerwy na czytanie zainspirowała nas do ich zebrania i stworzenia publikacji z dobrymi praktykami na czytanie w szkole. Jesteśmy przekonani, że taka publikacja będzie nieocenioną pomocą dla innych nauczycieli.
 
 
 
Pozdrawiam serdecznie, do zaczytania!
 
Anna Giniewska
pomysłodawczyni i koordynatorka akcji