Przywozy i odwozy autobusów szkolnych po feriach zimowych

Przywozy i odwozy autobusów w dniach 14- 25.02.2022 r.

p. J. SKIBIŃSKI 

 

Wigańcice – 7:15

Kalinowice Dolne – 7:20

Bożnowice- 7:30

Nowina- 7:35

Jasienica – 7:40

Skalice -7:45

Stacja PKP Henryków- 7:47

SP Henryków- 7:55

p. P. KORMAN

 

Czerńczyce-7:15

Krzelków – 7:25

SP Henryków- 7:35

p.  W. Sobecki

 

Kalinowice Górne- 7:15                                            

Nowy Dwór -7:25

SP Henryków- 7:30

 p. P. KORMAN

 

Brukalice – 7:45

Wadochowice- 7:50

SP Henryków- 8:00

p. W. Sobecki

 

Witostowice – 7:45

Raczyce- 7:50

SP Henryków-8:05

ODWOZY 14- 25.02.2022 r.

p. J. SKIBIŃSKI 

 

SP Henryków- 13:00

Nowy Dwór- 13:05

Kalinowice Górne- 13:15

Kalinowice Dolne – 13:20

Wigańcice- 13:30

W. Sobecki

 

SP Henryków- 13:00

Brukalice- 13:05

Wadachowice- 13:15

Raczyce- 13:25

Witostowice – 13:35

Skalice- 13:45

Jasienica- 13:50

Nowina – 13:55

Bożnowice- 14:00

p. P. KORMAN

 

SP Henryków- 13:00

Krzelków- 13:10

Czerńczyce- 13:25

p. J. SKIBIŃSKI 

 

SP Henryków- 13:50

Nowy Dwór- 13:55

Kalinowice Górne- 14:05

Kalinowice Dolne – 14:10

Wigańcice- 14:20

Bożnowice- 14:30

Jasienica- 14:35

Skalice-14:40

Raczyce- 14:45

Witostowice- 14:55

Wadochowice- 15:05

 p. P. KORMAN

 

SP Henryków- 13:50

Krzelków- 14:05

Czerńczyce- 14:20